MVV RSS

Dagelijks al het MVV nieuws voor jou verzameld!

‘Ajax denkt aan de komst van Wataru Endo en Hidemasa Morita’

Ajax AmsterdamWataru Endo en Hidemasa Morita mogen zich in de belangstelling heugen van Ajax. Met dit nieuws pakt de Japanse journalist Kazu Kakiuchi vandaag uit.

De Amsterdammers werden zondagochtend sterk gelinkt aan NEC-middenvelder Kodai Sano. De Japanner zou echter deze winter nog niet mogen vertrekken uit Nijmegen. In de zoektocht naar een nieuwe controleur wordt Ajax de voorbije weken aan veel kandidaten gelinkt. Nu dus ook aan twee landgenoten van Sano.

“Ajax gaat helemaal los op de transfermarkt”

De Amsterdamse club zou al een voorstel bij Liverpool hebben neergelegd voor de 32-jarige Endo, die op weinig speeltijd kan rekenen in Engeland. Ook de dertigjarige Morita wordt genoemd. De middenvelder is momenteel geen vaste basisspeler bij Sporting CP.

Het bericht ‘Ajax denkt aan de komst van Wataru Endo en Hidemasa Morita’ verscheen eerst op Voetbalnotering.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *